Cena 24,90 zł + przesyłka od 5 zł

Recenzje

Zdecydowanie polecam, to bardzo ciekawa i  wartościowa książka, którą warto mieć w biblioteczce.

Blog maliczycztelnicy.pl

Dzięki za urozmaicenie wieczorów, na chwilę można zapomnieć o księżniczka, królach i innych znanych motywach. Bardzo fajna, świeża lektura. Gratulacje !!!

Krzysztof W.

Jestem naprawdę pod wrażeniem tej książki. Bardzo łatwo się ją czyta, zwłaszcza wziąwszy pod uwagę, że to książka historyczna. Moja córka chętnie słucha, zadaje pytania. Rozdziały są krótkie, ale treściwe. Dziecko się nie nudzi ani nie męczy, a jednocześnie dużo się dowiaduje. Podoba mi się urozmaicone słownictwo i słowniczek na końcu. Szczególnie dla nas, na emigracji ta książka jest bardzo wartościowa. Sama sporo się dowiedziałam

Daria A.Anglia

Treści są atrakcyjne ze względu na opisy pełne akcji, w których biorą udział dzieci. Losy dorosłych wyrastają z losów dzieci w sposób płynny. Treści są łagodne, oparte na wartościach moralnych i patriotycznych.

Małgorzata Szewczykpsycholog

Wspaniale napisana książka. Lekki język, przystępny dla dzieci. Ciekawe przygody przybliżające postać J. Piłsudskiego i historię Polski. Moje gratulacje.

Dorota Nitkanauczyciel

dark and light

Bezpłatny rozdział

Nie musisz od razu kupować. Możesz wcześniej spróbować. Wpisz swoje dane kontaktowe, aby otrzymać bezpłatnie rozdział książki na swoją skrzynkę e-mail.